Vodeodolný RIGID Vinyl

Popis kategórie

RIGIO.
PODLAHA ODOLNÁ VOČI VŠETKÉMU

Rigio SPC rigid vinyl (stone plastic composite) je podlaha zložená z vinylu a minerálneho jadra. V porovnaní s klasickou vinylovou podlahou jej minerálne jadro dodáva najmä odolnosť, pevnosť a stabilitu.

Kompozitná podlaha, SPC RIGID Vinyl Rigio je ideálna podlaha pre celý dom - od vstupnej haly po kuchyňu a kúpeľňu. Jeho výhodou je tvrdé jadro obohatené minerálnymi vláknami (rigid core), vďaka ktorému má podlaha zvýšenú odolnosť voči poškodeniu. Desať vrstiev, z ktorých je vyrobená, má obrovský vplyv na skvelé technické parametre. Bez rozmýšľania ju môžete premeniť na detské ihrisko - materiály, z ktorých je vyrobená, sú teplé na dotyk. Ak potrebujete ešte viac tepla, podlaha Rigio je vďaka nízkemu tepelnému odporu vhodná na podlahové vykurovanie.

Podlaha odoláva voči vode, škvrnám a nárazu. Odoláva teplotným zmenám čím je vhodná na podlahové vykurovanie. Tuhé jadro a vrstvy minerálnych vlákien sú zárukou, že rozmery podlahy zostanú rovnaké bez ohľadu na teplotu okolia.

Tichá podlaha, ktorá poskytuje maximálne pohodlie pri chôdzi. Bez rozmýšľania ju môžete premeniť na detské ihrisko - materiály, z ktorých je vyrobená, sú teplé na dotyk. Rigio dokonale reprodukuje farby, štruktúru dreva a betónu. V-špára dodáva pocit autentickosti dreva.

Deti? Domáce zvieratá? Časté večierky? V domácnosti, kde sa vždy niečo deje, oceníte bezprecedentnú odolnosť voči nárazu, poškriabaniu a inému mechanickému poškodeniu, ktorú ste doteraz nemohli nájsť v žiadnej kategórii podláh. Pevný klik, hrúbka 5mm, možnosť položiť podlahu aj na nerovné povrchy.

Katalóg podláh VOX Rigio: TU

Zoradiť:
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie

    S touto kombináciou filtrov si nevieme poradiť. Žiaľ, takýto tovar nemáme.

    Skúste použiť iné filtre alebo nám zavolajte na číslo +421 907 877 933 alebo napíšte mail na modomlm@modomlm.sk a radi vám s výberom pomôžeme.

Naši výrobcovia

Zobraziť všetkých výrobcov
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info